Który typ taśm klejących jest najbardziej dogodny?

    Realia są takie, że w zasadzie taśmy klejące za bardzo nas nie interesują. Tzn. nawet jeśli używamy takowych, np. do pakowania produktów w prowadzonym przez siebie sklepie internetowym, to tak czy siak nie zwykliśmy wgłębiać się w to zagadnienie. W tym tekście postaramy się powiedzieć coś ciekawego odnośnie typów taśm klejących. Pozostaje mieć nadzieję, że każdy z czytelników nie będzie miał żadnego problemu z wybraniem najbardziej dogodnego rozwiązania…

1) Solvent – niewątpliwie cechują się sporą ceną, co do tego ciężko mieć jakiekolwiek wątpliwości. No cóż, cena to nie wszystko… – należy bardzo docenić nieprzeciętną przyczepność, mega odporność na wilgoć czy to, iż najzwyczajniej są trudno odrywalne po zaklejeniu.

2) Akryl – najbardziej powszechne taśmy w naszej części Europy. Wiadoma sprawa – ich najważniejsza zaleta to atrakcyjne cena – zobacz ofertę firmy –  taśmy z nadrukiem cennik – Nie jest żadnym zaskoczeniem, że argument cenowy przy wyborze taśm jest ważny. Chociaż jeśli potrzeby nie są duże, to w zasadzie akryl zdoła spełnić nasze oczekiwania. Klejenie wszelkiego rodzaju paczek takową taśmą to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

3) Hot Melt – tak naprawdę to najmniej atrakcyjna opcja. W końcu taka taśma jest większym kosztem, ale nie jest tak bardzo bardziej solidna niż akryl. Choć naturalnie jakaś różnica istnieje.

Zapewne każdy już dobrze zdaje sobie sprawę o co chodzi w temacie taśm klejących. Najbardziej istotne jest to, aby nie kupować typowej chińszczyzny. Bardzo korzystna cena jest kusząca, lecz czy naprawdę warto?

Comments are closed.