Klasyfikacja różnych folipaków z nadrukiem

Koperty kurierskie są nowatorską, niesłychanie użyteczną oraz najwyższej klasy formą opakowania przesyłek kurierskich. Dzięki ich użyciu jesteśmy w stanie mieć pewność, że opakowany produkt przybędzie do nabywcy bez żadnego uszczerbku. Dlaczego foliopaki z nadrukiem są tak wyjątkowe oraz jakie podgatunki ich występują?

Czym cechuje się koperta kurierska z nadrukiem?

Należy objaśnić na starcie czym foliopak, lub też inaczej koperta kurierska, jest. Jest to koperta wykonana z dobrej klasy surowca polietylenowego, który to przedstawia właściwości silnie niepodatne na faktory zewnętrzne. Koperty kurierskie specjalnie dla zagwarantowania większego bezpieczeństwa oraz stu procentowej gwarancji są przygotowywane z potrójnego materiału.

Standardowa koperta kurierska z nadrukiem

Standardowe foliopaki kurierskie są najpopularniejszą metodą zabezpieczenia przewożonych przedmiotów przez firmy transportowe. Poprzez to, że posiadają różnorodne formaty możliwe jest zabezpieczenie przedmiotów o niewielkich, jak i znacznie obszerniejszych rozmiarach. Dodatkowo polimer etenu, z którego foliopak jest wykonany osłania przesyłany produkt przed wilgotnością, słońcem czy też innymi elementami, które to mogłyby naruszyć opakowany pakunek. Ponadto koperta kurierska z nadrukiem jest gładkim workiem, który jest hydrofobowy, co znaczy, że bez problemu można również transportować paczki podczas deszczu czy opadów śniegu z deszczem. Metodą zabezpieczenia standardowej koperty kurierskiej jest pasek pokryty klejem, który to powoduje, że zawartość przyjedzie do adresata w jednym kawałku.

Foliopak z rączką

Foliopaki kurierskie zaopatrzone w rączkę są wygodniejszą odmianą standardowego foliopaku. Zawdzięczając temu, iż koperta kurierska została wyekwipowana w uchwyty można ją łatwiej przenosić. Szczególnie ważne jest to w trakcie sytuacji, kiedy dostarczany produkt jest duży gabarytowo. Surowiec, z jakiego skonstruowany jest ten rodzaj foliopaku to także najwyższej jakości polietylen, który zachowuje się w taki sposób, jak przedstawiony w przypadku foliopaku kurierskiego konwencjonalnego – osłania przed działaniami mechanicznymi i zewnętrznymi. Dokładnie tak, jak i foliopak tradycyjny, koperta kurierska opatrzona nadrukiem z rączką wykorzystuje paseczek z silnym klejem, który dobrze ochrania przesyłkę.

Foliopak opatrzony nadrukiem z zakładką denną

To najwygodniejsza forma opakowania szpargałów, które to są solidne oraz dużo ważą. Dzięki wyjątkowej zakładce w dole foliopaka kurierskiego, jest ona w stanie zmieścić zdecydowanie więcej przedmiotów niż tradycyjna koperta kurierska z nadrukiem lub foliopak kurierski z rączką. W kwestii materiałów – również wykorzystany został tutaj polieten, który to zapewnia najwyższą jakość wykończenia oraz całkowite bezpieczeństwo.

Odmienne rodzaje kopert kurierskich powodują, iż możemy przesłać w nich absolutnie każdą przesyłkę, niezależnie od wymiarów. Nie musisz się już martwić o to w co zapakować do spedycji ważne papiery, delikatne szpargały bądź ubrania.

Dodatkowe informacje: www.domat-reklamowki.pl/foliopaki

Comments are closed.